• image

  (+48) 726 990 205
  (+48) 22 780 69 76

 • image

  GODZINY PRACY
  Pon - Pt 8.00 - 20.00

O firmie

AUTO SERVICE

Jest firmą działającą na lokalnym rynku od 1995 roku i zajmuje się świadczeniem usług motoryzacyjnych, w zakresie napraw pojazdów mechanicznych osobowych i dostawczych oraz przeprowadzaniem urzędowych badań technicznych pojazdów, skutkujących adnotacją w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Warsztat naprawczy zrzeszony jest w ogólnopolskiej sieci  Q-SERVICE, działającej przy firmie INTER-CARS co pozwala oferować naszym Klientom oryginalne części zamienne takich marek jak; SKF, SACHS, NGK, FEBI, BOSCH, CONTI, SIDEM, MONROE i wiele innych. Naprawy w zakresie wymiany amortyzatorów ,układów hamulcowych,układów kierowniczych i zawieszeń ,układów wydechowych,wymiany opon oraz napraw elektromechanicznych,wykonywane są przez mechaników z wieloletnim doświadczeniem.

loga

20200923 183108
IMG 20210102 114353 1

W dziedzinie wymiany oleju posiadamy autoryzację firmy CASTROL ,oferując oryginalne oleje zarówno silnikowe jak i przekładniowe. Oferujemy również usługi w zakresie wulkanizacji opon,sprzedaży nowych opon i felg, napraw opon oraz sezonową wymianę opon lub całych kół. Posiadamy również przechowalnię opon gdzie przechowujemy opony i koła naszych klientów. W 1996 roku rozpoczęła pracę Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, obsługująca Pojazdy do 3,5t DMC. Po czternastu latach zdobywania doświadczeń,postanowiliśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług w dziedzinie Badań Techniczny Pojazdów.

Po przebudowie w styczniu 2010r powstała OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WOT 003, wykonująca już badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów tj; motocykle-motorowery, Osobowe i ciężarowe, autobusy, przyczepy-naczepy, ciągniki rolnicze. Wykonujemy badania techniczne pojazdów zasilanych gazem, pojazdów Taxi,badania pojazdów zabytkowych co do zgodności z warunkami technicznymi,badania pojazdów służacych do przewozu towarów niebezpiecznych (ADR), a także badania pojazdów w których dokonano zmian konstrukcyjnych – Zmiana rodzaju pojazdu-, badania na potrzeby odliczeń – VAT – .

auto service

Z myślą o komforcie klientów, Auto Service uruchomił dwa stanowiska kontrolne, co w znacznym stopniu skraca czas oczekiwania na badanie techniczne. Stację wyposażono w nowoczesną linię diagnostyczną UNILINE QUANTUM 5000. Cała linia to cyfrowa transmisja informacji, która umożliwia łączenie wielu danych diagnostycznych w spójny system,sterowany przez jeden procesor. Kierowca uczestniczy na bieżąco w całym procesie diagnostyki, ponieważ na dużym 42’’ monitorze wyświetlane są zmierzone wartości w poszczególnych zespołach pojazdu.

 

Firma oferuje również usługi w zakresie wymiany, obsługi i legalizacji TACHOGRAFÓW CYFROWYCH.

Zapraszamy Naszych Klientów w godzinach:

Mechanika Pojazdowa 8.00 – 17.00

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów 8.00 – 20.00

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image